Projektis osalejate projektipäevikud:

Aatomiku Lastehoid, Aatomikud
Ahja Kool, 3. klass
A. Kitzbergi nim Gümnaasium, 3. klass
Albu Põhikool, 2. ja 4. klass
Antsla Gümnaasium, 8. b klass
Audru Kool, 1. a klass
Avinurme Lasteaed Naerulind, Krõllide rühm
C.R. Jakobsoni nim. Torma Põhikooli /Linnutaja hoone (lasteaed), Nipitirid
Gustav Adolfi Gümnaasium, 1.a klass
Holstre Kool, 3. klass 
Jõgeva lasteaed Karikakar, Mesimummid, Sipelgad, Lepatriinud ja Liblikad
Järva-Jaani Gümnaasium, 4. ja 2. klass
Elva Lasteaed Murumuna, Karukeste rühm
Elva Lasteaed Murumuna, Liblikate rühm
Emmaste Põhikool, 1. klass
Eralasteaed Kaur, Rõõmurullide ja Päikese rühm
Eralasteaed Naba, Nabollo, Tähtsad Tähetargad, Kuldse Draakoni Kuningriik
Haapsalu Linna Algkool, 1. b klass
Haljala Gümnaasium, 1.b klass
Kalmetu Põhikool, 4.klass
Kammeri Kool, 8. klass
Keeni Põhikool, 2. klass
Keila Kool, 1.g klass
Keila Kool, 1. h klass
Keila Kool, 3. a klass
Keila Kool, 3. b klass
Keila Kool, 3.e klass
Keila Kool, 4.f klass
Kiviõli 1. Keskkool, 2. a klass
Kiviõli 1. Keskkool, 2. b klass
Kohila Gümnaasiumi Hageri klassid, 4. h klass
Koonga Kool, 5. klass
Koonga Kool, 6. klass
Kõmsi Lasteaed-Algkool, 1-6. klass
Lusti Lasteaed, rühm Hea Algus
Lüganuse Keskkool, 3. klass
Melliste Algkool-Lasteaed, 1. klass
Melliste Algkool-Lasteaed, 5. klass
Merivälja Lasteaed, Pätu
MLA Viimsi Lasteaiad Leppneeme maja, Vigride rühm
MLA Viimsi Lasteaiad Leppneeme maja, Viidikate rühm
MLA Viimis lasteaiad Randvere maja, Merekarpide rühm
Paldiski Põhikool, 2.klass
Paldiski Põhikool, 3. klass
Peetri Kool, 2. klass
Pelguranna lasteaed
Põltsamaa Ühisgümnaasium, 1.b klass
Põltsamaa Ühisgümnaasium, 2. c klass
Põlva Kool, 6.d klass
Põlva Kool, Õpilasesindus
Pärnu Lasteaed Mai, 1. nägemishäiretega laste rühm
Pärnu Lasteaed Mai, 2. meelepuudega laste rühm
Pärnu Lasteaed Mai, 8. rühm
Pärnu Vabakool, 9.klass
Pärnu Vanalinna Põhikool, 1.b klass

Pärnu Vanalinna Põhikool, 1.c klass
Pärnu Vanalinna Põhikool, 2. a klass
Rakvere Kungla Lasteaed, Krõllide, Pipide ja Öökullide rühm
Rakvere Rohuaia Lasteaed, Päikesejänkud
Riia Eesti Kool, 1. a klass
Rocca al Mare Kool, 1.a klass
Räpina lasteaed Vikerkaar, Lepatriinude rühm
Saku lasteaed Päikesekild, Karukella rühm
Saku lasteaed Päikesekild, Kellukese rühm
Saue lasteaed Midrimaa, Trollid
Suure-Jaani Kool, 1. a klass
Suure-Jaani Kool, 1. b klass
Suure-Jaani Kool, 2. a klass
Suure-Jaani Kool, 5. klass
Suure- Jaani Kooli Vastemõisa õppekoht, 1., 4. ja 5. klass
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool, 1.-5. klass
Tahkuranna Lasteaed-Algkool, Rannakarbi rühm
Tartu Katoliku Hariduskeskus, 3. b klass
Tartu Kivilinna Kool, 4. a klass
Tartu Kutsehariduskeskus, EV115 kursus
Tartu Lasteaed Helliku, Vikerkaare rühm
Tartu Lasteaed Kannike, Taibude rühm
Tartu Lasteaed Lotte, Lõbusate Rännukoerte rühm
Tartu Lasteaed Poku, Metsavana rühm
Tartu Lasteaed Ristikhein, Põrnikate rühm
Tartu Lasteaed Ristikhein, Tähekeste rühm
Tartu Lasteaed Rukkilill, Mõmmikute rühma
Tartu Lasteaed Väike Päike, Jänkukeste rühm
Tallinna Lasteaed Kikas, Perepesa rühm
Tallinna Lasteaed Kikas, Põngerjate rühm
Tallinna Lasteaed Kikas, Vikerkaare rühm
Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill, Karikakra rühm
Tallinna Lasteaed Südameke, Pääsusabade rühm
Tallinna Lasteaed Vesiroos, Tähetäpside rühm
Tallinna Kullerkupu lasteaed, Poku rühm
Tallinna Lepatriinu Lasteaed, Pilvetriinude rühm
Tallinna Nurmenuku Lasteaed, Meelespea rühm
Tallinna Pirita Kose lasteaed, Lepatriinude rühm
Tallinna Priisle lasteaed, Rähnide rühm
Tallinna Rahumäe Põhikool, 2.b klass
Tallinna Tuule Lasteaed, Tuulelaeva, Tuuletrolli, Tuulepeas, Tuulelipu, Tuuleveski, Tuulekella ja Tuulelohe rühm
Tallinna Vormsi Lasteaed, Krattide rühm
Uuemõisa Lasteaed-Algkool, Muraka rühm
Ülenurme Gümnaasium, 2 a klass
Valga Priimetsa Kool, 1. b klass
Valga Priimetsa Kool, 2. a klass
Valga Priimetsa Kool, 2.b klass
Valga Priimetsa Kool, 3.a ja 4.a klass
Valga Priimetsa Kool, 4. b klass
Valga Põhikool, 3. d klass
Valtu Lasteaed Pesapuu, Pesamunade rühm
Veriora lasteaed, Õnnetriinud
Viimsi Lasteaed Väike Päike, Oranž rühm
Viimsi lasteaed Väike Päike, Roheline rühm
Võru Lasteaed Sõleke, tasandusrühm