Hea kurgisõber!

Nädal on möödunud ning taas on aeg kokkuvõtete tegemiseks.
Seitsemendal nädalal jätkasime taimede hooldamisega. Üha enam avaneb uusi õisi. Paljud taimed vajavad toestamist, aga ka väetamist või ümberistutamist. Tegevusi valides tasuks jälgida, kui suur on taim ja millised on vajadused. Uuri järele, millal istutasid taimed ümber. Kui 3 nädalat on juba möödunud, võid alustada kaltsiumnitraadiga väetamist. Kindlasti jälgi pakis olevast juhist. Oluline on, et väetist liiga palju ei kasuta. See võib taimele halvasti, suisa hukutavalt mõjuda.

Läinud nädalal saabus terve hulk konkursitöid (jutte ja luuletusi). Väga tore ja vahva on neid lugeda. Tuleb tõdeda, et kurgisõbrad on väga nutikad ja loovad. Kes veel ei ole jõudnud oma tööd meile saata, siis veel ühe nädala saab seda teha. Seejärel paneme esimese loomekonkursi lukku ning hakkame tööde hindamisega tegelema. Auväärt žürii plaanis parimad välja selgitada juba aprillikuu lõpuks. 🙂

Seitsmenda nädala nipp kutsus üles meisterdama, sest ise tehtud on ikka hästi tehtud. Loodame, et leidsid aega meisterdamiseks ning nädala jooksul valmis midagi toredat ja praktilist.

Mis juhtub projekti kaheksandal nädalal?

* Katse. Jälgi taimi ja hoolda. Kindlasti täida ka katse tabelit.
* Nädala nipp. Taas on projekti kodulehel uus nädala nipp, mille üle mõelda ja tegutseda.
* Viktoriin. Vastata saab uuele küsimusele.
* Konkursid. Käimas on kõik konkursid. Lõppema hakkab 1. loomekonkurss. Veel ühe nädala jooksul ootame luuletusi ja jutte sellele konkursile.

 

Projekti meeskond soovib kurgisõpradele tegusat kevadnädalat!